Vi hjælper dig!

Charlotte Malling
Tlf: 20581248
Mail: luttemalling@hotmail.com
Formand for Introduktionsudvalget
Annette Gajhede
Tlf: 60136962
Mail: annettegajhede@hotmail.com
Åbent Hus, MandagsGolf
Anne-Lise Andreasen
Tlf: 22546064
Mail: altho@privat.dk
MandagsGolf, Åbent Hus
Peer Klareskov
Tlf: 40512080
Mail: peerklareskov@gmail.com
MandagsGolf, Åbent Hus og Hjælpetræner
Ernst Lund
Tlf: 61657122
Mail: ernst.b.lund@gmail.com
MandagsGolf, Regelundervisning og Hjælpetræner
William Grahn
Tlf:30253341
Mail:william.grahn@paradis.dk
MandagsGolf, Åbent Hus og Hjælpetræner
Susan Birch
Tlf: 40420023
Mail: sbtrading@tdcadsl.dk
Tovholder til "Nye medlemmer med spille hcp"
Stig Sand
Tlf:20335434
Mail: tolstrup.sand@gmail.com
Hjælpetræner, Åbent Hus og MandagsGolf
Steen Myrhøj
Tlf: 42 83 33 86
Mail: myrhoej@hotmail.com
MandagsGolf, + 36, Åbent Hus
Nick Wilson
Mobil: 29 91 33 96
Mailto: ni251057@hotmail.com
MandagsGolf, Åbent Hus
Signe Justesen
Tlf: 20726548
Mail: sj1305@gmail.com
Hjælpetræner
Per Perschke
Mobil: 40117900
Mailto: per@peros.dk
Hjælpetræner, MandagsGolf
Michael Ørnø
Tlf: 23291216
Mail: michael@moemail.dk
MandagsGolf, Åbent Hus og Hjælpetræner
Martin Schrøder
Tlf:26364403
Mail: martin.schroeder@kabelmail.dk
Hjælpetræner og Åbent Hus
Lene Schrøder
Tlf:26364404
Mail: lene.schroeder@kabelmail.dk
Hjælpetræner og Åbent Hus
Hasse Ernfeldt
Tlf: 29896912
Mail: hasse@ernfeldt.dk
MandagsGolf, Åbent Hus
Erna Ernfeldt
Tlf: 29896912
Mail: ee@ernfeldt.dk
MandagsGolf, Åbent Hus
Claus Bech Hansen
Tlf:30532799
Mail: claus.bechhansen@gmail.com
Brian Nielsen
Tlf:25517872
Mail: brni@kglteater.dk
MandagsGolf, Åbent Hus
Birgit Bistrup
Tlf:29444393
Mail: fam.bistrup@gmail.com
MandagsGolf, Åbent Hus
Bendt Rungstrøm
Tlf:20853173
Mail: 2802br@gmail.com
MandagsGolf, Hjælpetræner og Åbent Hus
Annette Gjerløv
Tlf:26399472
Mail: agje0006@gmail.com
MandagsGolf, Åbent Hus og Hjælpetræner
Anne Bramsen
Tlf: 20240080
Mail: anneb14@gmail.com
Åbent Hus, Hjælpetræner